Pozíció leírás

HR gyakornok
A Pearl Hunt egy 13 éve működő IT recruitment ügynökség, ami mögött egy lelkes, összetartó és az informatikusok nyelvét jól értő csapat van. A napi munkánk során kétféle ügyféllel dolgozunk: azokkal a cégekkel, akik elszántan keresik a legjobb IT-s szakembereket és a jelöltekkel, akik szeretnének számukra megfelelő, izgalmas és jól fizető állást találni.
Budapest
Junior
English

Feladatok

  • Egyedi posztok, hirdetések megírása az ügyfeleinktől kapott pozícióleírások alapján.
  • Írásbeli kapcsolatfelvétel a jelöltekkel.
  • Jelöltprofilok keresése LinkedIn-en és CV adatbázisokban.
  • A csapatunk adminisztratív támogatása.

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony és heti minimum 20 (preferáltan 25-30) óra munkavégzés
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, gyors és önálló munkavégzés

Kérlek küldd el az önéletrajzodat a hr@pearlhunt.hu email címre.

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem