Pozíció leírás

DevOps/Azure Rendszermérnök
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • Részt vehetsz nemzetközi projektekben, az ajánlatadástól, a tervezésen át, a megvalósításig .
    Felhőalapú infrastrukturális megoldások bevezetése és üzemeltetése.
  • Részt vehetsz rendszer architektúra tervezésében is.
  • Automatizálás.
  • Együttműködés a fejlesztő csapatokkal a tervezés, a kialakítás, a telepítés, a felügyelet és a folyamatos fejlesztéshez kapcsolódóan.
  • Fejlesztési, tesztelési és éles környezetek, pipeline-ok és folyamatok kialakítása és továbbfejlesztése.
  • Felhő-infrastruktúra beállítása a biztonság, a rendelkezésre állás és a skálázhatóság biztosítása érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági informatikus, mérnökinformatikus, villamosmérnök) vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat / képzés
  • Minimum 3 év tapasztalat
  • Azure infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésében (IaaS, SaaS, PaaS) szerzett tapasztalat
  • M365 (Azure AD, Exchange Online, SharePoint Online, Power Platform) tapasztalat
  • Azure DevOps tapasztalat
  • PowerShell tapasztalat
  • IaC technológiák (ARM, Bicep, Terraform) ismerete
  • Angol középfok - angol nyelvű projektekben is meg kell állnod a helyed, a szóbeli kommunikációra is szükség van
  • Nyitottság új technológiák megismerése felé (nagyon gyorsan változó technológiai környezetben, az új lehetőségek feltárása, megismerése)
  • Kollégák mentorálásában szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Microsoft vizsgák
  • Tapasztalat SharePoint On-premises és Online környezetek migrációjában
  • Egyéb cloud szolgáltatók (AWS, Google) ismerete
  • Linux ismeret
  • Bash ismeret
  • Egyéb CI/CD eszkismerete (github, gitlab, stb)
  • Kubernetes ismeret

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk