Pozíció leírás

Junior manuális tesztelő
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Junior
English

Feladatok

  • Funkcionális, nem funkcionális, és regressziós tesztelés tervezésében közreműködés
  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció alapján
  • Tesztelés végrehajtása
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban
  • UAT tesztelés támogatása
  • Felhasználói kézikönyv elkészítése
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel
  • Dokumentáció és levelezés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • Munkatapasztalat: 1-4 év manuális tesztelői munkakörben
  • Szoftvertesztelési tapasztalat: részvétel komplex, üzleti szoftver leszállításában, funkcionális tesztelés a megvalósítási és UAT támogatási időszakban is
  • Komplex látásmód
  • Alapos munkavégzés
  • Módszertani szemlélet
  • MS SQL tudás
  • Csapatmunka
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • Integrációs tesztelési tapasztalat
  • ISTQB minősítés

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem