Pozíció leírás

Medior Fullstack .Net fejlesztő
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • Nagyvállalati elvárásoknak megfelelő szoftverkészítés: skálázhatóság, performancia elvárások, redundancia, hibatűrés, üzemeltethetőségre tervezés, adatbázis normál forma, technikai dokumentáltság stb.
  • Fullstack fejlesztési feladatok: adatbázis tervezés, back-end kódok, front-end kódok, felhős diagnosztika és futtatás, koncepcióalkotás, tervezés, fejlesztés, stabilizálás és dokumentálás tapasztalattól függően
  • Dokumentációs feladatok

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség szoftverfejlesztési (vagy egyéb azzal releváns) szakirányon
  • Minimum 3-5 év tapasztalat
  • Magabiztos, releváns tapasztalat OOP és webfejlesztés területen (C#, ASP.NET, WCF, REST, HTML5, CSS3, JavaScript, MSSQL, Entity Framework, LINQ)
  • Valamilyen modern kliensoldali technológia ismerete (pl. Angular 2+, React, Knockout stb.)
  • Valamilyen verziókezelő ismerete (TFS, Git, SVN)
  • Visual Studio magabiztos használata
  • Tapasztalat CI/CD megoldások használatában
  • Powershell ismeretek
  • Tervezési minták, szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Tapasztalat rendszertervezési feladatokban (UML, Adatbázis, API, Backend tervezés)
  • Mentoring
  • Precizitás
  • Együttműködési készség, csapatmunka
  • Önállóság, döntésképesség, felelősségvállalás
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • ASP.NET Core ismeretek
  • Tapasztalat SharePoint fejlesztésben
  • Jelentős tapasztalat Angular fejlesztésben
  • DevExpress control library ismerete
  • Felhőtechnológiák ismerete (Azure, AWS)
  • Enterprise Architect ismerete
  • Különböző módszertani ismeretek: pl. vízesés, agilis, ITIL, branching stratégia, code review stratégia, tesztelési stratégia stb.

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk