Pozíció leírás

Medior Tesztautomatizáló mérnök
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • WEB-es alkalmazások UI és API tesztelése, performancia tesztelés a fejlesztési folyamatba illesztve
  • Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztesetek és forgatókönyvek készítése és azok alapján automata tesztek írása és futtatása
  • Teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények riportolása, kommunikációja
  • Teszt scriptek karbantartása, a keretrendszer folyamatos fejlesztése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4 éves tapasztalat webes tesztautomatizálási területen
  • JavaScript/TypeScript-alapú UI tesztautomatizálási tapasztalat (Playwright, Puppeteer, Cypress, Webdriver.io)
  • Tesztelési életciklus mély ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a tesztelés végrehajtását és a tesztértékelést
  • Szoftver minőségbiztosítás legjobb gyakorlatainak és módszertanainak ismerete
  • Scriptírási képesség; legalább egy automata teszteszköz/keretrendszer (pl. Ranorex, Cypress, Playwright, Selenium, Puppeteer) ismerete, aktív használata
  • Szóban és írásban aktív angol nyelvtudás
  • Dokumentációs képesség
  • Tervezés, becslés képessége
  • Rendszerszemlélet
  • Tanulási képesség

Előnyök

  • Ticketing és tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat (Javascript/Typescript, vagy C#/.Net, Java, Python)
  • Adatbázis ismeret (MS-SQL)
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Verziókezelő ismerete (Git)
  • ISTQB CTAL, TA, vagy TTA minősítés

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem