Pozíció leírás

Szakmai vezető tesztautomatizáció területen
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Senior
English

A cégről, projektekről

Ügyfelünk 2003-ban alakult, jelenlegi létszámuk 120 fő. A cég nagyvállalati rendszerek fejlesztésével foglalkozó informatikai tanácsadó cég. Kiemelt területük az üzleti folyamatautomatizáció.

Feladatok

  • Tesztautomatizálási feladatok szakmai összefogása
  • Tesztautomatizációs csapat számára iránymutatás biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a stakeholderekkel, csapat képviselete
  • Változások nyomon követése, szükség szerint új automata tesztelési megoldások tervezése
  • Technológiai trendek követése, alkalmazása
  • Részvétel a stratégiai lépések létrehozásában
  • Működési folyamatok létrehozása, fenntartása, fejlesztése
  • Csapattagok szakmai mentorálása, képzési tervek kidolgozása
  • Az új szakmai vezető munkáját people menedzsment és csapatvezető támogatja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat teszt automatizáló framework területen
  • Vezetői háttér
  • Minimum egy tesztautomatizálási framework ismerete bevezetés és működtetés szinten
  • Tesztelési folyamatok ismerete (előkészítés, teszttervezés, végrehajtás, tesztértékelés)
  • Szoftver minőségbiztosítás gyakorlatainak ismerete
  • Korábbi tapasztalat Ticketing rendszerrel, tesztmenedzsment eszközzel
  • A felsorolt programnyelvek közül legalább egy ismerete: C#/.Net, Java, Python
  • GIT, MS-SQL tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazások ismerete
  • Scriptelési tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
  • ISTQB CTAL, TA, vagy TTA minősítés
  • Workflow/RPA platformok közül legalább egyik ismerete

Juttatások

  • Hibrid munkarend (heti 2 nap iroda, 3 nap home office)
  • Egészségbiztosítási csomag, menedzserszűrés
  • Nyaralás támogatása
  • Szakmai képzések, soft skill képzések
  • Angol nyelvtanulás támogatása

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.