Pozíció leírás

Szenior projektvezető
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Senior
English

A cégről

Ügyfelünk 2003-ban alakult, jelenlegi létszámuk 120 fő. A cég nagyvállalati rendszerek fejlesztésével foglalkozó informatikai tanácsadó cég. Kiemelt területük az üzleti folyamatautomatizáció.

Feladatok

  • Teljes szoftverfejlesztési projekt összefogása
  • Projekt indítása, lezárása, projekt céljainak elérése
  • Projekt működésének kialakítása, szerepkörök felosztása
  • Előrehaladás nyomon követése, koordinációja, elakadások szakszerű kezelése
  • Tervszerű feladat végrehajtás biztosítása a csapattagok számára
  • Scope menedzselése
  • Együttműködés a Stakeholderekkel
  • Már a Presales szakaszban lehetőséged lesz alakítani a projektet, illetve részt vehetsz a Support szakasz részteleinek kialakításában
  • Egyedi projekteken fogsz dolgozni különböző nagyvállalati ügyfél számára, adott projekthez illő projektmódszertan kiválasztása
  • Státusz kommunikálása az ügyfél számára, információk begyűjtése, átadása
  • Projekt kockázatainak elemzése, akcióterv készítése, elakadás esetén eszkalálás
  • Változások esetén szerződésmódosítás
  • Win-win szituációkra való törekvés, ugyanis a cél a hosszútávú együttműködés
  • Partneri viszony kialakítása az ügyfél oldali menedzsmenttel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági informatikus, mérnökinformatikus, villamosmérnök, programozómatematikus, műszaki menedzser, közgazdász szakokon)
  • Legalább 5 éves tapasztalat szoftverfejlesztési projektvezetésben, ebből legalább 3 év szállítói oldalon
  • Agilis módszertan, vízesés módszertan ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • Szervezeti vezetői tapasztalat előnyt jelent (5+ fős IT csapat)
  • Megrendelő oldali szoftverbevezetési PM tapasztalat előnyt jelent
  • Előnyt jelent tanácsadói oldalon szerzett projektvezetési tapasztalat
  • Előny, ha rendelkezel valamilyen PM minősítéssel, képzéssel és találkoztál már az alábbi eszközökkel: MS Project, SharePoint, Teams, Azure DevOps Server (board), JIRA, Confluence
  • Projektek során te fogod képviselni a szállítói oldalt, ezért azokat a helyzeteket is kezelned kell, ahol fejletlen a projektszerű működés
  • Képesség az együttműködésre az üzleti vezetőkkel, rendszer üzemeltetőkkel
  • Precizitás
  • Strukturált munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Juttatások

  • Hibrid munkarend (2 nap iroda, 3 nap home office)
  • Egészségbiztosítási csomag, menedzserszűrés
  • Nyaralás támogatása
  • Szakmai képzések
  • Angol nyelvi képzés

Hogyan tudsz jelentkezni?

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem