Pozíció leírás

Tesztmérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Pályakezdő/Junior/Senior
Angol

Feladatok

  • Beágyazott, parkolást segítő rendszerek System és szoftver tesztelése CAN busz orientált környezetben
  • Követelmények egyeztetése nemzetközi környezetben
  • Tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása
  • Teszt dokumentáció készítése

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy informatikus mérnök / szoftver fejlesztő / műszaki manager végzettség
  • A C nyelv és CAN busz alapvető alapfokú ismerete
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre és csapatmunkára is, tesztek végzésére, dokumentálására
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Előnyt jelent: HW ismeretek, CANoe, CANape, Doors, MKS, Clearquest, Német nyelvtudás

Amit kínálnak

  • Folyamatos továbbképzés, nemzetközi karrierlehetőség
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.