Pozíció leírás

Android fejlesztő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Regular/Senior

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalkozás, kik töretlenül, évek óta bizonyítják talpraesettségüket a hatékony ötleteik megvalósításában, garantálva egy olyan munkahelyi környezetet, ahol a folyamatok jól működnek, a kommunikáció folyamatos, de nem megterhelő, ahol a csapattagok tisztán látják a feladatokat és ahol az önfejlesztés támogatott.

Feladatok

  • Android alkalmazások fejlesztése, támogatása

Elvárások

  • Legalább 4 éves Android fejlesztői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szakmai igényesség

  • Nagyvállalati projektek (telekom, bank, biztosító stb.), inspiráló szakmai feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Képzések és továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk