Pozíció leírás

Automata tesztelő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Regular / Senior
English

Feladatok

  • A meglévő fejlesztői projekt átlátása
  • A fejlesztői projekthez kapcsolódó automata tesztek karbantartása
  • Változtatások implementálása az automatizált tesztekbe
  • Felmerült hibák kezelése, javítása
  • Automata tesztek futtatásának támogatása
  • Continuous Integration folyamatok támogatása
  • Tesztelési jegyzőkönyvek értelmezése
  • Tesztelési eredmények dokumentálása
  • Tesztmenedzsment eszközök használata
  • Feltárt hibák jelentése, követése
  • Manuális tesztelők munkájának támogatása
  • Folyamatos párbeszéd a résztvevőkkel

Elvárások

  • Fejlesztői ismeretek .net C# nyelven
  • Verziókezelő rendszer ismerete
  • Tesztelési vagy tesztautomatizálási tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvismeret írásban és szóban (legalább B2 szinten)

Előnyök

  • Microsoft Azure DevOps vagy TFS ismerete
  • Agilis projektekben való részvétel
  • ISTQB minősítés
  • Ranorex eszköz ismerete
  • CI/CD ismeretek
  • Selenium WebDriver, JMeter, OWASP ZAP ismerete

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladatok, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk