Pozíció leírás

Back end fejlesztő
Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó startup vállalat
Budapest
Senior
English

Feladatok

  • Zöldmezős projekten való részvétel travelling vonalon
  • Olyan „adatbázis” létrehozása, mely különféle szállásoktól, repülőtársaságoktól összegyűjtött információval szolgál az utazni kívánó ügyfélnek, leegyszerűsítve ezzel a keresést
  • Az alkalmazás fejlesztése, unit tesztelése
  • Részvétel a megoldási alternatívák kidolgozásában
  • BDD vagy TDD alkalmazása

Elvárások

  • Min. 3-4 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • C#, .Net Framework 4.6+, .Net Core
  • Visual Studio Code (Vs Code)
  • SQL lekérdezések írása
  • Verziókezelő szoftverek ismerete (Git)

Előny

  • Relációs adatbázis tervezési elvek ismerete
  • Skálázható alkalmazások elvének ismerete
  • Continuous integration, Continous Delivery – CI/CD
  • RxJS Observable
  • Redux, Redux Observable (Epics)
  • SASS using BEM
  • Gulp (edited)

Amit kínálnak

  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Segítőkész, összetartó csapat, rendszeres csapatépítők
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Változatos, nemzetközi projektek
  • Külső és belső képzések
  • Rendszeres home office, rugalmas munkaidő

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk