Pozíció leírás

Backend fejlesztő
Skandináv hátterű, piacvezető hirdetési termékeket fejlesztő vállalat
Budapest
Regular/Senior
English

Feladatok

  • Piacvezető hirdetési termékek PHP, JSON API, AJAX backend fejlesztése és tervezése
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben való részvétel
  • Önálló munkavégzés mellett Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka
  • Frontendes kollégákkal való szoros együttműködés
  • Microservice alapú modulok fejlesztése dockerizált környezetben (Go/PHP/Node.js)

Elvárások

  • PHP 5/7 vagy Go ismeret
  • Legalább 4-5 éves releváns munkatapasztalat PHP fejlesztésben
  • Tapasztalat objektum-orientált programozásban
  • Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
  • Középszintű angol szóban és írásban

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Javascript, jQuery, HTML, CSS, SASS, HTML5 ismerete
  • C/C++ nyelv ismerete
  • Tapasztalat automatikus tesztek készítésében, szerverüzemeltetésben
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete

Amit a cég kínál

  • AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség
  • Travel Grant program
  • Modern munkaeszközök
  • Kellemes irodai légkör
  • Profi, fiatalos, lendületes és sokszínű csapat
  • Folyamatos szakmai visszajelzés
  • Munka-magánélet egyensúly megőrzése
  • Kutyabarát munkahely
  • Saját focicsapat és szurkolói klub

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk