Pozíció leírás

Beágyazott szoftverfejlesztő
Orvostechnológiai területen tevékenykedő nemzetközi vállalat
Budapest
Regular/Senior
Angol

Ügyfelünk egy tekintélyes múltú, európai tulajdonú egészségügyi vállalatcsoport magyarországi egységének fejlesztési központja. Közel 100 fős fejlesztői és tesztelői csapattal rendelkezik.

Feladatok

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
  • Orvosi berendezések (dialízis készülék, infúziós pumpa) beágyazott szoftvereinek fejlesztése
  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • C programnyelv magabiztos ismerete
  • Min. 5 év programozói tapasztalat, ebből minimum 3 év C nyelven és beágyazott területen
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás

Előnyök

  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)
  • Real-time opreációs rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (pl. C++, C#, Java)

Amit kínálnak

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Barátságos, családias légkör
  • Rugalmas/kötetlen munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzések

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk