Pozíció leírás

Business Analyst
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Senior

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalkozás, kik töretlenül, évek óta bizonyítják talpraesettségüket a hatékony ötleteik megvalósításában, garantálva egy olyan munkahelyi környezetet, ahol a folyamatok jól működnek, a kommunikáció folyamatos, de nem megterhelő, ahol a csapattagok tisztán látják a feladatokat és ahol az önfejlesztés támogatott.

Feladatok

  • Üzleti oldalról érkező fejlesztési igények felmérése
  • Fejlesztési folyamat végigkövetése, fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti bevezetésig
  • Folyamatok koordinálása
  • Üzleti oldali tesztelés- Tesztelési tervek és tesztesetek készítése, tesztkoordináció

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves üzleti elemzői gyakorlat
  • Kiváló elemző- és dokumentációs képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Szakmai igényesség

Előnyök

  • Microsoft technológiák és termékismeret. (SharePoint, BizTalk, Windows Server, Windows Phone stb.)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati technológiák ismerete (IBM, Oracle, SAP stb)

  • Nagyvállalati projektek (telekom, bank, biztosító stb.), inspiráló szakmai feladatok
  • Az alkalmazott technológiák széles köre, elsősorban a Microsoft portfóliójából
  • Versenyképes jövedelem
  • Képzések és továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk