Pozíció leírás

C# (.NET) fejlesztő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Senior

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalkozás, akik töretlenül, évek óta bizonyítják talpraesettségüket a hatékony ötleteik megvalósításában, garantálva egy olyan munkahelyi környezetet, ahol a folyamatok jól működnek, a kommunikáció folyamatos, de nem megterhelő, ahol a csapattagok tisztán látják a feladatokat és ahol az önfejlesztés támogatott.
Nagyvállalatok milliónyi felhasználójú rendszereinek fejlesztésében lehet részt venni, talán már ismerős is lesz a termék.

Feladatok

  • Nagyvállalati projektekben való részvétel (telekom, bank, biztosító stb.), inspiráló szakmai feladatok
  • Microsoft technológiák elsajátítása
  • C# .NET-ben való fejlesztés
  • DevOps irányú fejlesztés

Elvárások

  • Minimum 3 év C# .NET fejlesztési tapasztalat
  • Webes fejlesztés során használt design minták ismerete, főként MVC
  • Objektumorientált programozási paradigmák részletes ismerete (virtuális függvények, polimorfizmus, öröklés, stb.)
  • Entity Framework és LINQ ismerete
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL mély ismerete (pl. tábla függvények, nézetek, tárolt eljárások, CTE, stb.)
  • Unit teszt koncepció ismerete
  • Jó kommunikáció, nyitott személyiség
  • Szakmai igényesség
  • Angol nyelvtudás, technikai szinten (dokumentáció írás, egyeztetés)

Előnyök

  • Rendszer architektúra tervezésben való tapasztalat, részvétel
  • DevOps szemlélet
  • Microsoft minősítések
  • JavaScript meta framework-ök ismerete (pl. Knockout, Angular, stb.)
  • Team Foundation Server ismerete
  • PCI DSS ismerete, secure coding ismerete

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladat, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítők és különböző céges események

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk