Pozíció leírás

C# szoftverfejlesztő
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Miskolc
Regular / Senior
English / German

Feladatok

  • Webes rendszer fejlesztése C# nyelven
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves fejlesztési tapasztalat C# nyelven
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Objektumorientált tervezési minták ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

  • Webfejlesztésben szerzett tapasztalat (HTML, CSS, JavaScript, AngularJS)
  • C++ vagy Java fejlesztői tapasztalat
  • Visual Studio és TFS ismerete
  • Git vagy Mercurial ismerete
  • C++ STL ismerete
  • Scrum módszertan ismerete

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet és biztos munkahely
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre és több idegen nyelv aktív használatára
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzések

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk