Pozíció leírás

C# Tesztautomatizáló Mérnök
Orvostechnológiai területen tevékenykedő nemzetközi vállalat
Budapest
Regular
Angol

Feladatok

  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és tesztek implementálása
  • Követelmény verifikálás
  • Teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények dokumentálása
  • Tesztkörnyezet bővítése, javítása
  • Együttműködés a külföldi tesztelőcsapatokkal

Elvárások

  • Minimum 3 év tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat (teszteset készítés, tesztkörnyezet-kialakítás és automatikus tesztfuttatás)
  • Kb. 2 év programozói tapasztalat C# nyelven
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (B2)
  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás

Előny

  • DevOps tapasztalat, kulcsszavak: Jenkins, SVN, Rake, Batch
  • Beágyazott területen szerzett tapasztalat
  • Fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Orvostechnológiai területen szerzett tesztelői gyakorlat
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)

Amit kínálnak

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Barátságos, családias légkör
  • Rugalmas/kötetlen munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzések

Szakmai önéletrajzát a erdo-bonyar.kitti@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.