Pozíció leírás

C++ szoftverfejlesztő (ipari automatizálás)
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Szeged
Regular/Senior
Angol vagy német

Feladatok

  • Automatizálási mérnöki szoftverrendszer fejlesztése C++ környezetben, Windows op. rendszeren
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség, mérnöki szemlélet
  • C++ programozói tapasztalat
  • Szoftver verziókezelési eszközök ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem, tolerancia
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

Előnyök

  • Automatizálástechnikai érdeklődés
  • 1-2 év software-fejlesztésben szerzett tapasztalat, projekttapasztalat
  • Visual Studio, CleasCase ismeret
  • Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt
  • Szoftver-tervezési eszközök ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálnak

  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@pearlhunt.hu email címen lehet