Pozíció leírás

C++ szoftverfejlesztő (orvostechnológia)
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Budapest
Regular/Senior
Angol vagy német

Feladatok

  • Orvosi képalkotó berendezésekhez 3D képmegjelenítő szoftvermodul fejlesztése, illetve orvosdiagnosztikai (mammográfiai) berendezések képalkotó szoftverének fejlesztése
  • Medical Image-ek kezelése, User Interface fejlesztés
  • 3D képek megjelenítése és manipulálása, 2D/3D rekonstrukció integrálása
  • Képfeldolgozó algoritmusok beépítése​, diagnosztikai képek kezelése
  • Felhasználói felület fejlesztése

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3+ év tapasztalat a C++ programozási nyelv használatában
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos németországi munkavégzés)

Előnyök

  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • DICOM szabvány ismerete, design pattern-ek használatában való jártasság
  • 3D megjelenítési technológiák ismerete
  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálnak

  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a hr@pearlhunt.hu email címen.