Pozíció leírás

Fejlesztési csoportvezető
Skandináv hátterű, piacvezető hirdetési termékeket fejlesztő vállalat
Budapest
Senior / Manager
English

Feladatok

  • A csapat napi munkájának koordinálása és szakmai támogatása
  • A csapat részeként, a határidők, személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása
  • A csapat munkájának ellenőrzése
  • A fejlesztők és a felsővezetők tájékoztatása a projektek aktuális állásáról
  • Új fejlesztési módszerek és technológiák megismerése, a fejlesztők mentorálása
  • Szoftver minőség biztosítása
  • A termékmenedzserekkel együttműködve az új szolgáltatások megtervezése, funkcionális specifikációja
  • A tesztelés és a hibák kijavításának koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, technológiai partnerekkel
  • A fejlesztők szakmai fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a szükséges képzésekre
  • Főleg két nagy forgalmú weboldal rendszereinek fejlesztésében használt PHP, C, GoLang, Docker, Postgres, MySQL, Yii2, AngularJS, jQuery technológiák professzionális használata
  • A megfelelő szakmai légkör és nem utolsó sorban a jókedv biztosítása a csapaton belül
  • Egy jelenleg 46 fős Technológiai csapat részévé válsz, ahol kezdetben 5-6 fős fejlesztői csoportot fogsz irányítani. Ahogy a szervezet fejlődik és szakmailag fejlődsz Te is, úgy ez a szám 10-12 főre nőhet.

Elvárások

  • PHP 5/7 és/vagy a Go nyelv ismerete
  • Tapasztalat objektum-orientált programozásban
  • Postgres, MySQL adatbázis vagy PL/SQL nyelv ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • C nyelv ismerete
  • Tapasztalat automatikus tesztek készítésében
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete
  • Dockerizált környezet ismerete
  • Javascript, jQuery, CSS, SASS, HTML5 ismerete
  • React/Vue.js/Angular tapasztalat
  • Karma teszt framework ismerete

  • Juttatási csomag: bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya is jár
  • Az irodában van kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts
  • Legmodernebb eszközök a díjnyertes XIII. kerületi irodában
  • A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
  • Folyamatos visszajelzések
  • Ha érdekelnek más területek is, bármilyen meetingre bemehetsz
  • Fontos számukra a munka-magánélet egyensúlya
  • Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal
  • Csatlakozhatsz focicsapathoz vagy a szurkolói klubhoz, de van borklub is akár

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk