Pozíció leírás

Full stack fejlesztő
Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó startup vállalat
Budapest
Regular / Senior
English

Feladatok

  • Travel és lifestyle management területen, B2B szektorban működő ügyfél egyik termékének (CRM platform, premium self service) fejlesztése
  • Publikus web API-k létrehozása
  • A jelenlegi rendszer teljes újratervezése, új adatbázissal és Microservice architektúrával
  • Dokumentációk írása
  • Az alkalmazás fejlesztése, unit tesztelése
  • Részvétel a megoldási alternatívák kidolgozásában
  • BDD vagy TDD alkalmazása

Elvárások

  • Min. 3-4 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Back-end tudás: C#, .Net Framework, .Net Core, Visual Studio, SQL
  • Front-end tudás: HTML, CSS, Angular, JavaScript, TypeScript, Bootstrap
  • Tervezési minták ismerete
  • Verziókezelő szoftverek ismerete (Git)
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret

Előny

  • Relációs adatbázis tervezési elvek ismerete
  • Skálázható alkalmazások elvének ismerete
  • Párhuzamos programozásban szerzett tapasztalat
  • AWS Lambda, AWS RDS, Docker, Kubernetes tapasztalat

Amit kínálnak

  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Segítőkész, összetartó csapat, rendszeres csapatépítők
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Változatos, nemzetközi projektek
  • Külső és belső képzések
  • Rendszeres home office, rugalmas munkaidő

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk