Pozíció leírás

Hálózatbiztonsági rendszermérnök
Hálózati és hálózatbiztonsági rendszerek forgalmazásával, telepítésével, felügyeletével és kapcsolódó megoldások fejlesztésével foglalkozó vállalat
Budapest
Senior
English

Feladatok

  • A cég integrációs és támogatási projektjeibe való bekapcsolódás
  • Részvétel a hálózatbiztonsági területre kiterjedő projektek tervezési, kivitelezési és támogatási munkáiban
  • Szakmai kapcsolattartás a cég által képviselt gyártók és a végfelhasználók műszaki szakembereivel
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, informatikusi BSc, vagy MSc fokozat)
  • Cisco CCNP Security területen szerzett minősítés
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat minél több technológiában az alábbiak közül:
    • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Checkpoint, Juniper SRX, Fortigate, Palo Alto
    • Anti-X (UTM) és NGFW technológiák
    • IPS megoldások
    • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások
    • Hálózati végpont védelem: Cisco ISE vagy HP Aruba Clearpass
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Csapatmunka
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben
  • A műszaki angol nyelv ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • További gyártói minősítések hálózatbiztonsági területen pl.:
    • Checkpoint CCSA, vagy PaloAlto PCNSE minősítés
    • Juniper JNCIS-SEC, JNCIP-SEC
    • Fortinet NSE 3-6
  • SIEM és egyéb log elemző megoldások ismerete, pl.: IBM QRadar, Splunk

Amit kínálnak

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop, mobil telefon
  • Megegyezés szerint céges autó
  • További munkafeltételek megegyezés szerint

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk