Pozíció leírás

Hardverfejlesztő mérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Entrant/Junior/Senior
English or German

Feladatok

  • Kapcsolási rajzok, áramköri tervek készítése
  • Hardver modulok tesztelése, laboros mérések megépítése és végrehajtása
  • Képfeldolgozó logikai algoritmusok analízise, szimulációja (HW leíró nyelven, pl. VHDL)
  • Modul- és rendszerkövetelmények, valamint az egyes HW-funkciók analizálása, specifikálása, dokumentálása
  • A kifejlesztett új hardverfunkciók vizsgálata, áramkörök beüzemelése és validálása laborkörülmények között
  • Review, SW illetve System test csapattal szoros együttműködés az esetleges hibák felderítésére illetve kijavítására (rendszerben, koncepcióban, HW-en, nyákon történő hibakeresés)

Elvárások

  • Felsőfokú, az elektronikai területén szerzett végzettség
  • Digitális és analóg kapcsolástechnikai ismeretek vagy C és HW-közeli programozói ismeretek
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség
  • Előny: a CAN, FlexRay, kapcsoló üzemű tápegységek, beágyazott Real-time OS rendszerek ismerete, VHDL nyelv ismerete, FPGA fejlesztői tapasztalat (Xilinx)
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálnak

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk