Pozíció leírás

Hardware Tesztmérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
PK/Junior/Regular
English

Feladatok

  • Automata váltóvezérlők fejlesztése és tesztelése
  • HW tesztrendszerek (teszttornyok, huzalozás, terhelések, stimulációk) fejlesztése
  • A HW fejlesztés támogatása speciális tesztprogramok készítésével és a HW hibák analízisével
  • Tesztszoftverek specifikálása és használata a HW funkcionális teszteléséhez
  • HW teszt skriptek írása, végrehajtása és eredmények elemzése
  • A gyártás és mintagyártás segítése a teszt programok beüzemelésénél

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • HW alkatrészek működésének ismerete, kapcsolási rajzok önálló megértése
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • C programozási nyelv ismerete

Előny

  • LabVIEW ismerete
  • Beágyazott SW fejlesztési tapasztalat
  • Gyártásban szerzett tesztelési ismeretek

Amit kínálnak

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a erdo-bonyar.kitti@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk