Pozíció leírás

iOS Fejlesztő
Nemzetközi kommunikációs cég
Budapest
Regular/Senior
Angol

Feladatok

  • Nagy forgalmú iOS alkalmazás fejlesztése
  • Követelmények meghatározása, feladatok becslése
  • UI kialakítása a terveknek megfelelően
  • Tesztek írása, részvétel a fejlesztői tesztelésben
  • Folyamatos továbbtanulás

Elvárások

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Swift, iOS SDK, CocoaPods
  • MVVM / VIPER, DI (Swinject)
  • Human Interface Guidelines
  • Hálózat (REST, Moya, OAuth)
  • ReactiveX (RxSwift, RxCocoa)
  • Nyílt kommunikáció, konstruktív javaslatok tétele a projektek során
  • Fejlődés iránti vágy és képesség, technikai és soft skillek területén is
  • Felelősségvállalás, bizalom a kollégákban
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • XCTest: Unit és UI
  • SOLID, clean code
  • SwiftLint, CI/CD
  • App Store, Certificates
  • Egyéb platformok, web, backend tapasztalat

Amit a cég kínál

  • Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődés, aktív szakmai támogatás
  • Összetartó csapat, családias hangulat
  • Work-life balance támogatása

Pályázás menete

Friss, projekteket és technológiákat részlezető önéletrajzot kérünk a hazi.dorottya@pearlhunt.hu e-mail címre.