Pozíció leírás

IT infrastruktúra üzemeltető
Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Junior / Regular
English

Feladatok

  • Ügyfeleik Microsoft alapú szervereinek üzemeltetése, szerver infrastruktúra támogatás
  • Belső fejlesztői csapatok támogatása, CI/CD pipeline üzemeltetése, részvétel architektúra tervezésben
  • Naplóállományok ellenőrzése, elemzése, hibakeresés
  • A meglévő, valamint újonnan bevezetésre kerülő rendszerekkel kapcsolatos tanácsadás, migrációk előkészítése, konzultáció
  • Infrastruktúrafejlesztési projektekben való részvétel, műszaki tervezés, kivitelezés, koordinálás, dokumentálás
  • Szerződött partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások

  • Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete (Active Directory, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák)
  • Felhő alapú technológiák ismerete (Office 365, Azure)
  • Alap hálózati ismeretek (DNS, DHCP, TCP/IP)
  • Alkalmazás logok értelmezése/hibakeresése
  • Angol középfok – szóban és írásban

Előnyök

  • Felső- vagy középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Scriptkezelési tapasztalat PowerShell/bash
  • Egyéb Cloud technológiák alapismerete (AWS, stb.)
  • Azure DevOps vagy egyéb CI/CD technológiákban való jártasság, DevOps eszközök ismerete (Docker, Kubernetes, Terraform)
  • SharePoint és/vagy SharePoint Online beható ismerete
  • MSSQL adatbázis technológia ismerete
  • Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretek

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladat, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítők és különböző céges események

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk