Pozíció leírás

Java fejlesztő
Informatikai tanácsadást nyújtó vállalat a távközlési, pénzügyi, energetikai, egészségügyi informatikai és telematikai szektorokban.
Budapest
Regular / Senior
English

Feladatok

  • Elektromos banki rendszer fejlesztése
  • Scrum csapatok támogatása a hatékonyság növelése érdekében az agilitás eszközeivel
  • Scrum események (sprinttervezés, erőforrás gazdálkodás) megszervezése, moderálása, adminisztrálása
  • Agilis folyamatok figyelemmel kísérése és gondoskodás az irányelvek helyzetfüggő alkalmazásáról
  • Folyamatos és dinamikus fejlődés biztosítása a csapatok és az egyének szintjén
  • Csapatok képzésében való részvétel

Elvárások

  • 3+ év tapasztalat a Java programozási nyelv használatában
  • Java 8, Spring ismerete
  • Scrum Master tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny

  • E-banking területen szerzett tapasztalat

Amit kínálnak

  • Külső-belső képzések
  • Változatos projektek
  • Széles ügyfélkör
  • Modern irodaház

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk.