Pozíció leírás

Java fejlesztő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Junior / Regular / Senior
Angol

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalkozás, kik töretlenül, évek óta bizonyítják talpraesettségüket a hatékony ötleteik megvalósításában, garantálva egy olyan munkahelyi környezetet, ahol a folyamatok jól működnek, a kommunikáció folyamatos, de nem megterhelő, ahol a csapattagok tisztán látják a feladatokat és ahol az önfejlesztés támogatott.

Feladatok

  • Nagyvállalati projektekben való részvétel (telekom, bank, biztosító stb.), inspiráló szakmai feladatok
  • Javaban való fejlesztés

Elvárások

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szakmai igényesség
  • Jó kommunikáció, nyitott személyiség

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladat, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítők és különböző céges események

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk