Pozíció leírás

Manuális tesztelő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése
  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció alapján
  • Tesztelés végrehajtása
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Tesztelési és fejlesztési módszertanok ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office kezelési ismeretek
  • Üzleti szemlélet, logikus gondolkodás
  • Proaktivitás, precizitás, őszinte, nyílt kommunikáció

Előny

  • Microsoft alapú megoldások ismerete
  • Tesztmenedzsment alkalmazások ismerete
  • SQL ismeret
  • Agilis projektekben való részvétel
  • ISTQB minősítés

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladatok, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk