Pozíció leírás

Manuális tesztelő
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Regular/Senior
English

Feladatok

  • Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése
  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció/user story alapján
  • Tesztelés végrehajtása
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel/product owner-rel és fejlesztőkkel
  • Együttműködés a tesztautomatizáló csapattal; tesztesetek előkészítése, futtatása, kiértékelése
  • Részvétel a tesztelési folyamat és működés fejlesztésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat/képzés szoftvertesztelői szerepkörben.
  • 3-5 év szoftvertesztelési tapasztalat: részvétel több komplex, üzleti szoftver leszállításában, funkcionális tesztelés a megvalósítási és UAT támogatási időszakban is.
  • Komplex látásmód.
  • Ügyfélszemlélet.
  • Felhasználói szemlélet.
  • Alapos munkavégzés.
  • Módszertani szemlélet.
  • Csapatmunka.
  • Angol nyelvtudás.

Előnyök

  • MS SQL tudás.
  • Integrációs tesztelési tapasztalat: a leszállított rendszereink ritkán sziget alkalmazások, sokszor szükséges mockolt környezetben, vagy integrált tesztkörnyezetben a rendszerkapcsolatok, interfészek működésének helyességét is vizsgálni.
  • Agilis és vízesés projekttapasztalat.
  • ISTQB minősítés

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.