Pozíció leírás

Mérőrendszer fejlesztő mérnök
Vezérlőegységek fejlesztésével foglalkozó autóipari vállalat
Budapest
Junior/Regular/Senior
English German

Az üzletág új elektronikus vezérlőegységeket (például belső égésű motorokhoz, kényelmi funkciókhoz, légzsákokhoz) és szenzorokat fejleszt (például akkumulátor szenzor, gyorsulás, elfordulás, nyomásmérő, kipufogógáz érzékelő szenzorok), szoros együttműködésben a gyártással. A tervezett termékek mind technológiailag, mind a megbízhatóság terén korszerűek, és az gépjárművek túlnyomó többségében megtalálhatóak.

Feladatok

  • Szenzorok (pl. gyorsulás, elfordulás, nyomás) méréstechnikájának fejlesztése
  • Új mérési koncepciók, eljárások kidolgozása az új termékek számára. A meglévő méréstechnika továbbfejlesztése
  • Mérési eredményeket kiértékelő eljárások és rutinok fejlesztése, programozása
  • A fejlesztett eljárások, elektronikák, szoftverek, berendezések beüzemelése, bevezetése
  • Kapcsolattartás, és közös munka a németországi és magyar fejlesztőmérnökökkel

Elvárások

  • Villamosmérnöki, mechatronikai vagy fizikusi végzettség
  • Programozási ismeretek legalább egy magas szintű nyelvben (pl. C, C#)
  • Alapvető HW ismeretek
  • Méréstechnikai tapasztalat előny
  • Műszaki érzék, precizitás, kitartó munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, nyitottság, tanulási kedv
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességek
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság és felelősségvállalás
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálnak

  • Rugalmas munkaidő
  • Juttatások és szolgáltatások
  • Gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás, étkeztetés, jó tömegközlekedési lehetőségek
  • Tér a kreativitásnak
  • Városi infrastruktúra

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk