Pozíció leírás

Microsoft Cloud System Engineer
Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Junior / Regular
English

Feladatok

  • Részvétel nemzetközi projektekben, az ajánlatadástól, a tervezésen át, a megvalósításig
  • Azure és Microsoft 365 online (Exchange Online, SharePoint Online) szolgáltatások migrációja, bevezetése
  • Egyedi fejlesztési projektek (főként felhő alapú) infrastruktúra oldali támogatása és együttműködés a fejlesztői csapatokkal (DevOps működés)
  • Infrastruktúrafejlesztési projektekben való részvétel, műszaki tervezés, kivitelezés, koordinálás, dokumentálás

Elvárások

  • Office 365 (Azure AD, Exchange Online, SharePoint Online) és/vagy Azure IaaS PaaS
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Nyitottság új technológiák megismerése felé (nagyon gyorsan változó technológiai környezetben az új lehetőségek feltárása, megismerése)
  • Microsoft Felhő alapú technológiák (Office 365, Microsoft 365, Azure) ismerete, vagy legalább erős érdeklődés ebben az irányban
  • Angol középfok – szóban és írásban

Előnyök

  • PowerShell ismeret
  • DevOps folyamatok ismerete
  • Microsoft vizsgák
  • SharePoint Server üzemeltetési tapasztalat
  • Power Platform ismeret

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladat, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítők és különböző céges események

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk