Pozíció leírás

Paraméterező
Villamosenergia-ipar, földgáz- és olajipar, közlekedésirányítás és mobil telekommunikáció területeken tevékenykedő, egyedi szoftvereket fejlesztő magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Junior/Entrant
Angol

Feladatok

  • Vasúti irányítórendszer paraméterezése, a paraméterezés tesztelése
  • Vasúti szimulációs rendszer paraméterezése
  • A saját munkád megtervezése, valamint a tesztelőírás készítése angol nyelven

Elvárások

  • Folyamatorientált szemléletmód
  • MS Office és Linux/Unix felhasználói ismeretek
  • Technológiai érdeklődés (leginkább vasút-technológia iránt)
  • Angol nyelven szóbeli kommunikációs készség, dokumentációk írása/olvasása
  • Precizitás, agilitás, nyitottság, vidámság

Előnyök

  • Informatikai, közlekedési-, vagy villamosmérnöki diploma, vagy ilyen irányú tanulmányok folytatása
  • Szakmai tapasztalat
  • C, C++, Visual Basic vagy Delphi fejlesztési nyelvek ismerete
  • Német nyelvismeret

Amit kínálnak

  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör, korszerű fejlesztési módszerek
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Magyar nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk