Pozíció leírás

Rendszerszervező
Nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott magyar vállalat
Budapest
Regular / Senior

Amit kínálnak

  • Karriertervezés
  • Coaching szolgáltatások
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat

Feladatok

  • Üzleti igények egyeztetése a megrendelővel
  • Technikai specifikációk egyeztetése, írása
  • Adatbázis és felhasználói felületek tervezése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel (logok olvasása, hibakeresés, stb.)
  • Tesztelés, hibaelhárítás
  • Feladatok koordinálása, szervezés, információszerzés

Elvárások

  • Legalább 2 év rendszerszervezői tapasztalat
  • Tapasztalat új rendszerek fejlesztésében (zöld mezős projektek)
  • Tapasztalat specifikációk írásában, adatbázis és felhasználói felület tervezésben
  • Technikai affinitás (pl. logok olvasása, kód olvasás hibakeresés céljából)
  • SQL ismeret (webes adatbázistervezés, lekérdezések, webes integrációs megoldások, stb.)
  • Modern webes alkalmazások felépítésének ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek, strukturált gondolkodás
  • Proaktív, eredményorientált hozzáállás

Előny

  • XML
  • JSON
  • REST API
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Banki vagy biztosítói domain ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk