Pozíció leírás

Scrum Master
Orvostechnológiai területen tevékenykedő nemzetközi vállalat
Budapest
Regular/Senior
English

Feladatok

  • Scrum csapatok támogatása az agilitás eszközeivel
  • Scrum események megszervezése, moderálása, adminisztrálása
  • Orvosi berendezések (dialízis készülék, infúziós pumpa) beágyazott szoftvereinek fejlesztésében való részvétel

Elvárások

  • Legalább 3 éves, releváns munkatapasztalat, ebből minimum 1 év Scrum Masterként
  • C programnyelv és beágyazott rendszerek magabiztos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)

  • Felelősségteljes, érdekes projektek orvostechnológiai területen
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Barátságos, családias légkör
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzések, nyelvtanulási lehetőség

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk