Pozíció leírás

Senior C# fejlesztő (Healthcare)
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Budapest
Junior / Regular / Senior
English / German

Feladatok

  • Egészségügyi szoftver fejlesztése (C#, .NET)
  • A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibajavítás) Scrum módszertan szerint
  • Az elkészített funkciók megfelelő (automata-)teszt lefedettségének biztosítása

Elvárások

  • C#/.NET-ben szerzett 1,5-2 éves programozói munkatapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, csapatmunka, önálló problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet

Előnyök

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • WCF, WPF technológiák ismerete
  • Egészségügyben használatos IT szabványok ismerete (pl. DICOM, HL7)

  • Világszinvonalú egészségügyi képalkotók (CT, MR, RTG…) platform szoftverének fejlesztésében való részvétel
  • Korszerű technológia, magas szintű szakmaiság
  • Folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres tréningek
  • Jól specifikált követelmények
  • Jól szervezett nemzetközi projekt
  • Támogató, egymást segítő vállalati kultúra
  • A scrum metodikát tartalommal megtöltő önszerveződő csapat

Szakmai önéletrajzát a vadkerti.luca@pearlhunt.hu címre várjuk