Pozíció leírás

Senior C# (.NET) fejlesztő
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég / nagy forgalmú nemzetközi értékesítési cég
Budapest
Senior
English

Feladatok

  • Nagyvállalati projektben való részvétel: egy nagy forgalmú, nemetközi értékesítési oldal fejlesztése, inspiráló szakmai feladatok
  • Microsoft technológiák elsajátítása
  • C# ASP.NET-ben való fejlesztés

Elvárások

  • Minimum 7 év C# ASP.NET fejlesztési tapasztalat
  • Webes fejlesztés során használt design minták ismerete, főként MVC (IOC, Dependecy Injection, Monitoring, MVC)
  • Objektumorientált programozási paradigmák részletes ismerete (virtuális függvények, polimorfizmus, öröklés, stb.)
  • Entity Framework és LINQ ismerete, 5-6 év HTML5
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL mély ismerete (pl. tábla függvények, nézetek, tárolt eljárások, CTE, stb.)
  • Unit teszt koncepció ismerete
  • Jó kommunikáció, nyitott személyiség
  • Szakmai igényesség
  • Angol nyelvtudás, technikai szinten (dokumentáció írás, egyeztetés)

Előnyök

  • Rendszer architektúra tervezésben való tapasztalat, részvétel
  • DevOps szemlélet
  • Microsoft minősítések
  • JavaScript meta framework-ök ismerete (pl. Knockout, Angular, stb.)
  • Team Foundation Server ismerete
  • PCI DSS ismerete, secure coding ismerete
  • Fejlesztési projekt módszertanok ismerete (MSFT, Scrum, Kanban)

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladat, folyamatos továbbképzés
  • Üzletileg kritikus terület, nagy felelősség
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • Rendszeres csapatépítők és különböző céges események

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hazi.dorottya@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk