Pozíció leírás

Senior Developer
Egészségügyi szimulációs szoftvereket fejlesztő vállalat
Veszprém
Regular/Senior
Magyar

Feladatok

  • Összetett felhő alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Különálló rendszerek integrálása a REST programozási felületen (API) keresztül
  • Önálló és csapatban (a vállalat más részlegeivel együtt) végzett fejlesztői feladatok

Elvárások

  • Min. 3 éves tapasztalat szoftverfejlesztés területén
  • Programozási tapasztalat a felsorolt technológiák valamelyikében: JavaScript (Angular, TypeScript) / Java / C++ / C# / Python / Perl
  • NoSQL adatbázisok (pl. MongoDB) ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Megoldás orientált hozzáállás, precizitás

Előny

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Cloud technológiákkal szerzett tapasztalat (Azure)

  • Kihívásokkal teli feladatokat az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén
  • Tér a saját ötletek megvalósításának
  • Fejlődési lehetőség
  • Konferencia támogatás
  • Sporttevékenységek támogatása
  • Részben otthoni munkavégzés

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk