Pozíció leírás

Senior hálózati rendszermérnök
Informatikai infrastruktúrák kialakításával, fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Senior
English

Feladatok

  • Informatikai hálózatok tervezése és implementálása
  • Kialakított hálózati infrastruktúra dokumentálása
  • Üzemeltetési szolgáltatás szakértői támogatása
  • Ajánlatadási folyamatok szakértői támogatása
  • Gyártói képzéseken való részvétel

Elvárások

  • LAN, WAN technológiák alapos ismerete
  • Wifi hálózatok tervezésében és beüzemelésben szerzett tapasztalatok
  • Tűzfal megoldások bevezetésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • VPN megoldások alapos ismerete
  • Cisco, HPE (Aruba) és Fortinet termékportfólió alapos ismerete
  • Hálózatbiztonsági technológiák ismerete
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat az alábbi területeken
  • Minimum alapfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • A felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítések
  • Adatközponti technológiák ismerete
  • Nyitottság az új technológiák megismerésére, elsajátítására

Amit kínálnak

  • Összetartó, segítőkész csapat, családias környezet
  • Rendszeres tréningek, gyártói rendezvények
  • Kiépített karrierút
  • Változatos projektek
  • Csapatépítők, munkán kívüli közös programok

Szakmai önéletrajzát a vadkerti.luca@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk