Pozíció leírás

Senior PHP fejlesztő (vállalkozó)
Magyar tulajdonú tanácsadó cég média, telekommunikáció, bank és biztosítás területen
Remote
Senior
English

Feladatok

  • Webshop motor fejlesztése
  • Munkavégzés Scrum csapatban

Tech stack

  • PHP 7.1, Symfony 3.4 framework, PhpEngine templates, MariaDB, memcached, Lucene search, Phpstorm + Xdebug, Docker, Composer
  • Scrum agile, Apache, Nginx, Git, GitLab, Jira, Confluence, Bamboo

Elvárások

  • Legalább 5 éves releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Plusz információk

  • Vállalkozói munkaviszony, projekt alapú munkavégzés (várhatóan 12 hónapos projekt)
  • Kezdés: azonnal
  • Teljes távmunka

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk