Pozíció leírás

Szoftverfejlesztő
Villamosenergia-ipar, földgáz- és olajipar, közlekedésirányítás és mobil telekommunikáció területeken tevékenykedő, egyedi szoftvereket fejlesztő magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Junior/Regular
English

Feladatok

  • Java alapú alkalmazások fejlesztése és üzemeltetésének támogatása
  • Rendszerintegráció (pl. SOA fejlesztések és konfigurációs feladatok)
  • Közreműködés az üzleti funkciók műszaki tervezésében
  • Tesztelési feladatok támogatása
  • Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, CleanCode)

Elvárások

  • Legalább kétéves tapasztalat az alábbi technológiákban:
    Java SE és EE
    Spring
    Angular
    Valamilyen alkalmazásszerver (pl. JBoss, WildFly)
    SQL
    Git

Előny

  • Java 8 – Spring Boot; Spring Data, Spring REST, Spring MVC
  • Webes technológiák (HTTP, REST, HTML, CSS), Angular2 – Angular6, NPM, SCSS, Bootstrap, webpack
  • GWT, GXT
  • Egyéb Java technológiák: Hibernate, iText
  • PosgreSQL, Oracle adatbázis
  • Oracle Weblogic alkalmazásszerver
  • Oracle Fusion Middleware
  • Jenkins
  • Maven, Gradle
  • Automatizált tesztelés (pl. JUnit5, Selenium)
  • Linux
  • Agilis módszerek

Amit kínálnak

  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör, korszerű fejlesztési módszerek
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Magyar nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk