Pozíció leírás

Szoftvertesztelő (tesztautomatizálás)
Magyar tulajdonú, informatikai tanácsadó cég
Budapest
Regular / Senior
English

Feladatok

  • Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztesetek és forgatókönyvek készítése, kapcsolódó automata tesztek írása (C#) és futtatása
  • E2E és funkcionális (back-end és front-end) tesztelés, performancia tesztelés a fejlesztési folyamatba illesztve
  • Teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények riportja, kommunikációja
  • Testre szabott automatizált tesztelés bevezetése és/vagy működtetése ügyfélprojektekben
  • Teszt scriptek karbantartása
  • Junior kollégák mentorálása
  • Üzleti folyamatok átlátása

Elvárások

  • Minimum 2 éves automatizált szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • C# ismeret
  • Tesztelési életciklus mély ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a tesztelés végrehajtását és a tesztértékelést
  • Szoftver minőségbiztosítás gyakorlatainak és módszertanainak ismerete
  • Üzleti szemlélet, logikus gondolkodás
  • Proaktivitás, precizitás, őszinte, nyílt kommunikácó
  • Angol nyelvtudás (szakmai szókincs és szövegértés szintjén)

Előny

  • Selenium ismeret
  • Jira, TFS ismeret
  • Agilis projektekben való részvétel
  • ISTQB minősítés

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladatok, folyamatos továbbképzés
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Vonzó juttatási csomag, versenyképes jövedelem

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát az erdo-bonyar.kitti@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk