Pozíció leírás

Team Manager
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Szeged
Manager
Angol/Német

Feladatok

  • Kb. 20 fős csapat irányítása
  • Csapattagok motiválása/mentorálása
  • A csapat kompetenciamenedzsmentje
  • Kollégák oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése
  • Teljesítménycélok kitűzése és értékelése
  • Kompenzációs csomagok előkészítésében való részvétel
  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel
  • Csapaton belüli- és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése
  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése, jelentések készítése
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 év vezetői tapasztalat szoftverfejlesztési projektekben
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás
  • Stratégiai és analitikus gondolkodás
  • Stresszkezelő képesség
  • Nyitottság a dinamikusan változó folyamatosan fejlődő környezetre
  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság

Előnyt jelent

  • Csapat felépítésében szerzett tapasztalat
  • Agilis átállásban csapatvezetőként szerzett tapasztalat
  • Tesztelési ismeret

Amit kínálnak

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet és biztos munkahely
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomag
  • Továbbképzések

Szakmai idegen nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk