Pozíció leírás

Tesztautomatizáló Mérnök
Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltató és telekommunikációs vállalata
Budapest
Senior
English

A projektről...

Meglévő rendszerek új architekturális alapokra emelése.

Feladatok

  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Layerhez kapcsolódó funkcionális és nem-funkcionális tesztesetek implementálása különböző tesztszinteken – tesztautomatizálás változatos technológiai eszközök felhasználásával
  • Tesztkörnyezet fejlesztése
  • Tesztelési feladatok elvégzése, összetett funkciók elemzése és tesztelése
  • Tesztelési dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • A tesztelési és integrációs folyamatok fejlesztése, új technológiák megismerése, elsajátítása
  • Új, hatékony megoldások keresése a megszokás helyett
  • Részvétel a CI/CD folyamat kialakításában

Elvárások

  • Legalább 3 év tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Átfogó OOP ismeretek ( Java SE [Java 8+] vagy Python vagy C#)
  • API tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Agilis módszertanok átfogó ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, eredményorientált személyiség, "can do it" hozzáállás
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • Unix/Linux alapismeretek
  • CI/CD tapasztalat (GitLab, Jenkins)
  • Haladó szintű Git ismeretek
  • Agilis (Scrum) módszertanban szerzett tapasztalat
  • Telco tapasztalat

Amit kínálnak

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális és modern munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás, lehetőség home office-ra
  • Folyamatos szakmai fejlődés (képzések, tréningek)
  • Dinamikus csapat

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu címre várjuk