Pozíció leírás

Tool fejlesztő mérnök (C++/Python)
Német tulajdonú szoftverfejlesztő cég
Budapest
Junior / Regular / Senior
English

Feladatok

  • Multiplatform (Linux, Windows) mérnöki segédszoftverek, toolok és szkriptek fejlesztésében való részvétel
  • Workflow-t támogató grafikus felületek fejlesztése
  • Unit tesztek írása a fejlesztett funkciókhoz
  • Részvétel a csapat által eddig fejlesztett alkalmazások karbantartásában

Elvárások

  • C++ programozási nyelv, C++11 szabvány ismerete
  • Legalább egy script nyelv ismerete (preferált: Python; Perl, Shell)
  • Operációs rendszerek ismerete (Windows, Linux)
  • Git verziókövető rendszer ismerete
  • Aktív munkanyelv-szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Önállóság és flexibilitás
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

Előnyök

  • Modern C++ szabványok ismerete (C++14/17)
  • Qt library ismerete
  • ClearCase ismerete

Amit kínálnak

  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli feladatok, tapasztalt kollégák

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a hr@pearlhunt.hu email címen.