Job Description

Full stack fejlesztő
Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó startup vállalat
Budapest
Regular / Senior
English

Feladatok

  • Travel és lifestyle management területen, B2B szektorban működő ügyfél egyik termékének (CRM platform, premium self service) fejlesztése
  • Publikus web API-k létrehozása
  • A jelenlegi rendszer teljes újratervezése, új adatbázissal és Microservice architektúrával
  • Dokumentációk írása
  • Az alkalmazás fejlesztése, unit tesztelése
  • Részvétel a megoldási alternatívák kidolgozásában
  • BDD vagy TDD alkalmazása

Elvárások

  • Min. 3-4 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Back-end tudás: C#, .Net Framework, .Net Core, Visual Studio, SQL
  • Front-end tudás: HTML, CSS, Angular, JavaScript, TypeScript, Bootstrap
  • Tervezési minták ismerete
  • Verziókezelő szoftverek ismerete (Git)
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret

Előny

  • Relációs adatbázis tervezési elvek ismerete
  • Skálázható alkalmazások elvének ismerete
  • Párhuzamos programozásban szerzett tapasztalat
  • AWS Lambda, AWS RDS, Docker, Kubernetes tapasztalat

Amit kínálnak

  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Segítőkész, összetartó csapat, rendszeres csapatépítők
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Változatos, nemzetközi projektek
  • Külső és belső képzések
  • Rendszeres home office, rugalmas munkaidő

Szakmai önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel