Job Description

PHP fejlesztő
Piacvezető hirdetési termékeket fejlesztő vállalat
Budapest
Medior/Senior
English

Feladatok

  • Aktív részvétel az Octopus vállalatirányítási rendszer bevezetésében.
  • Az új munkatárs szorosan együtt fog működni a többi fejlesztő kollegákkal, termékspecialistákkal a rendszer fejlesztése során, és aktív résztvevője lesz az ötletelésnek és tervezésnek, akárcsak az implementáció folyamatának.
  • A cég oldalainak backend fejlesztése PHP nyelven, amihez szükség lesz némi rutinra az SQL világában.
  • Jelenleg is működő oldalak kiegészítése új funkciókkal.
  • Felmerülő hibák javítása, kódfrissítés, régi funkciók felújítása.
  • Új megoldások bevezetése, akár Symfony használatával.
  • Némi frontend fejlesztés, ugyan nem olyan sok, mint backend téren, de azért időnként dolgozni kell HTML, CSS és JavaScript kódokkal. Mindezt olyan modern keretrendszerekben, mint a Bootstrap vagy jQuery.

Elvárások

  • Minimum 4 év tapasztalat PHP 7+ (objektum-orientált szemléletmódú) programozásban.
  • HTML/CSS, JavaScript, SQL ismeretek.
  • Elkötelezettség a kitűzött cél teljesítésére, önállóság, precizitás.
  • Nyitottság, jó kommunikációs készség, csapatjátékos szellem.
  • Dokumentáció olvasáshoz szükséges angol nyelvtudás.
  • Elkötelezettség a tiszta és olvasható kód előállítása iránt.
  • Csapatszellem és proaktivitás.

Juttatások

  • Cafeteria
  • Hibrid munkarend
  • Tréningek
  • Modern iroda (PlayStation, Nintendo, Pingpong, Darts)

Angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu email címre várjuk.

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel