Job Description

Power Platform szakértő
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • Aktív részvétel Power Platform és M365 alapú alkalmazások tervezésében, fejlesztésében és támogatásában az ügyfél által megfogalmazott igények alapján.
  • A fejlesztői csapat munkájában való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás a külső ügyfelekkel, az igények meghatározásában és felmérésében való közreműködés.
  • Együttműködés a más kapcsolódó területekkel (Azure, egyedi fejlesztések, stb).

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai, gazdasági, gazdasági informatika) vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat / képzés
  • Legalább 2 év tapasztalat Sharepoint vagy Dynamics tanácsadási területen
  • Minimum 2 év Power Platform területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat folyamatok (Power Automate) illetve alkalmazások (Model Driven vagy Canvas) fejlesztésében
  • Nagyvállalati fejlesztési tapasztalat (Git, DevOps, CI/CD pipelines)
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Felhasználó és megoldás központú, innovatív gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Jellemző rád a pontosság és a precizitás és magabiztosan kommunikálsz
  • Szeretsz csapatban dolgozni, ismereteidet folyamatosan bővíteni és megosztani másokkal

Előnyök

  • Fejlesztési tapasztalat (Powershell, .Net, Typescript)
  • Microsoft vizsgák
  • Power BI ismeret
  • Logic App és egyéb Azure szolgáltatások ismerete
  • Egyedi konnektorok / komponensek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Juttatások

  • Hibrid munkavégzés
  • Egészségbiztosítás
  • Nyaralási támogatás
  • Tréningek

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel