Job Description

Senior Test Automation Engineer
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Senior
English

A cégről

Ügyfelünk 2003-ban alakult, jelenlegi létszámuk 120 fő. A cég nagyvállalati rendszerek fejlesztésével foglalkozó informatikai tanácsadó cég. Kiemelt területük az üzleti folyamatautomatizáció.

Feladatok

  • Automatizált tesztelési stratégia létrehozása, ütemezése, végrehajtása a stratégiához kapcsolódóan
  • Webes alkalmazások (backend, frontend) funkcionális és End-to-end automatizált tesztelése
  • Performancia tesztelése, folyamatba illesztése
  • Automata tesztek írása és futtatása
  • Script karbantartása
  • Teszteredmények értékelése, hibák okainak felderítése, riportálás

Elvárások

  • Legalább 5 év tapasztalat IT területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Tesztelési életciklus ismerete (tesztelés előkészítése, tervezés, végrehajtás, értékelés)
  • Minőségbiztosítás gyakorlatainak, módszertanainak ismerete
  • Tapasztalat manuális tesztelésben
  • Tapasztalat Workflow/RPA platformmal
  • MS-SQL tapasztalat
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten (szóban, írásban)
  • Dokumentációs, tervezés képesség, rendszerszemlélet

Előny

  • Scripírási tapasztalat, minimum egy automata teszteszköz/keretrendszer ismerete (pl. Ranorex)
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat a következő nyelvek egyikéből: C#/.NET, Java, Python
  • Agilis módszertan ismerete
  • Git ismerete
  • Ticketing ismerete
  • ISTQB CTAL, TA, vagy TTA minősítés

Juttatások

  • Hibrid munkarend (két nap iroda, három nap home office)
  • Egészségbiztosítás, menedzserszűrés
  • Nyaralás támogatása
  • Képzési lehetőségek

Hogyan tudsz jelentkezni?

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, akkor kérünk, hogy küldd el friss angol nyelvű önéletrajzodat a következő email címre: hr@pearlhunt.hu

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel