Job Description

Szenior projektvezető
Egyedi szoftverfejlesztéssel, üzleti automatizálással foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat
Budapest
Senior
English

A cégről

Ügyfelünk 2003-ban alakult, jelenlegi létszámuk 120 fő. A cég nagyvállalati rendszerek fejlesztésével foglalkozó informatikai tanácsadó cég. Kiemelt területük az üzleti folyamatautomatizáció.

Feladatok

  • Teljes szoftverfejlesztési projekt összefogása
  • Projekt indítása, lezárása, projekt céljainak elérése
  • Projekt működésének kialakítása, szerepkörök felosztása
  • Előrehaladás nyomon követése, koordinációja, elakadások szakszerű kezelése
  • Tervszerű feladat végrehajtás biztosítása a csapattagok számára
  • Scope menedzselése
  • Együttműködés a Stakeholderekkel
  • Már a Presales szakaszban lehetőséged lesz alakítani a projektet, illetve részt vehetsz a Support szakasz részteleinek kialakításában
  • Egyedi projekteken fogsz dolgozni különböző nagyvállalati ügyfél számára, adott projekthez illő projektmódszertan kiválasztása
  • Státusz kommunikálása az ügyfél számára, információk begyűjtése, átadása
  • Projekt kockázatainak elemzése, akcióterv készítése, elakadás esetén eszkalálás
  • Változások esetén szerződésmódosítás
  • Win-win szituációkra való törekvés, ugyanis a cél a hosszútávú együttműködés
  • Partneri viszony kialakítása az ügyfél oldali menedzsmenttel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági informatikus, mérnökinformatikus, villamosmérnök, programozómatematikus, műszaki menedzser, közgazdász szakokon)
  • Legalább 5 éves tapasztalat szoftverfejlesztési projektvezetésben, ebből legalább 3 év szállítói oldalon
  • Agilis módszertan, vízesés módszertan ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • Szervezeti vezetői tapasztalat előnyt jelent (5+ fős IT csapat)
  • Megrendelő oldali szoftverbevezetési PM tapasztalat előnyt jelent
  • Előnyt jelent tanácsadói oldalon szerzett projektvezetési tapasztalat
  • Előny, ha rendelkezel valamilyen PM minősítéssel, képzéssel és találkoztál már az alábbi eszközökkel: MS Project, SharePoint, Teams, Azure DevOps Server (board), JIRA, Confluence
  • Projektek során te fogod képviselni a szállítói oldalt, ezért azokat a helyzeteket is kezelned kell, ahol fejletlen a projektszerű működés
  • Képesség az együttműködésre az üzleti vezetőkkel, rendszer üzemeltetőkkel
  • Precizitás
  • Strukturált munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Juttatások

  • Hibrid munkarend (2 nap iroda, 3 nap home office)
  • Egészségbiztosítási csomag, menedzserszűrés
  • Nyaralás támogatása
  • Szakmai képzések
  • Angol nyelvi képzés

Hogyan tudsz jelentkezni?

Szakmai angol nyelvű önéletrajzát a hr@pearlhunt.hu e-mail címre várjuk.

Application

Are you interested in this position? Would you like to apply for it?
Upload your CV and we'll contact you soon.

Thank you!
Successfully CV upload!

Upload your files

Cancel