Pozíció leírás

Kereskedelmi és pénzügyi asszisztens
Precíziós szerszámkészítéssel foglalkozó nemzetközi vállalat
Budapest
Regular
English

Feladatok

  • Kereskedelmi feladatok:
    - Árajánlatok készítése
    - Rendelések rögzítése, gyártásindítás
    - Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal
    - Reklamációkezelés
    - Szerszám felújítások, élezések kezelése
    - Bejövő csomagok kezelése, fuvarszervezés
  • Pénzügyi feladatok:
    - Bejövő áru számlák könyvelése
    - Dokumentumok lefűzése

Elvárások

  • Jó problémamegoldóképesség, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Excel magabiztos használata
  • Legalább alapszintű angolnyelv tudás
  • 1-2 év munkatapasztalat

Előnyök

  • SAP tapasztalat

Juttatások

  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • BKV bérlet támogatás
  • 13. havi fizetés

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre!

Tetszik Önnek a pozíció, és szívesen megpályázná?
Küldje el nekünk önéletrajzát, és mi hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!

Köszönjük!
A feltöltött önéletrajz(ok)at sikeresen elküldte, munkatársunk hamarosan keresni fogja!

Fájlok feltöltése

Mégsem